Prinášame vám aktuálne témy z oblasti rodičovstva

Naša virtuálna „rodinka“ pre vás s láskou založila online magazín o rodičovstve – Rodinka spolu. Tieto stránky pomáhajú budúcim a súčasným mamičkám a oteckom šťastne preplávať životom od začiatku partnerského vzťahu, cez narodenie dieťatka, až po bežný spoločný život.

Prinášame vám aktuálne trendy z oblasti rodičovstva, tehotenstva a vzťahov. Okrem toho pre vás hľadáme aj zaujímavé voľnočasové informácie či fakty ohľadom zdravej výživy, financií a cestovania. A to všetko prehľadne na jednom mieste.

Náš tím sa skladá z mamičiek, oteckov, lekárov a zdravotnej sestry.

Náš tím

Roland Vojkovský

Roland Vojkovský

CEO magazínu Rodinka spolu a otecko

S nápadom založiť magazín pre moderné mamičky a oteckov som prišiel na rodinnej dovolenke, keď moja dcérka nemala ešte ani rôčik. Pri hľadaní informácií ohľadom zdravia a výchovy sme si s manželkou všimli prekvapivo nízke zastúpenie kvalitných informácií o rodičovstve a vzťahoch vo vodách slovenského internetu. Preto sme zozbierali odborníkov z danej oblasti a vytvorili magazín Rodinka spolu. Okrem neho vediem ešte SEO agentúru Vojkovsky.sk. Vo svojom voľnom čase rád cvičím, chodím na výlety do prírody a venujem sa svojej milovanej rodinke.

Veronika Koštová

Veronika Koštová

Copywriterka a dvojitá mamička

Redaktorskej práci sa aktívne venujem už viac ako 10 rokov. Rýchle tempo s dôrazom na overovanie faktov som si osvojila v denníku Plus jeden deň. Čaro dizajnu zas v časopise Môj dom. Pre magazín Rodinka spolu píšem od roku 2019. S článkami mi „pomáhajú“ najmä moje dve deti, Maxim a Melánia, s ktorými všetko spolu prežívame v praxi. K spokojnému životu potrebujem písať, maľovať, čítať, variť, cestovať a starať sa o kvety. 

Táňa Branišová

Táňa Branišová

Redaktorka, editorka a čerstvá mamička

Vyštudovala som geografiu a cestovanie napĺňalo podstatú časť môjho života. Zážitky z ciest som chcela preniesť bližšie k ľuďom, a tak som vytvorila blog, vďaka ktorému som sa naučila veľa o online marketingu. Minulý rok sa mi narodil syn, cestovanie išlo do úzadia a začala som sa viac zaujímať o témy tehotenstva a rodičovstva, čo ma priviedlo až k magazínu Rodinka spolu, kde editujem články iných autoriek, vyhľadávam affiliate spolupráce a starám sa o linkbuilding webu.

Denisa Štefunková

Denisa Štefunková

Head of Content

Pre magazín Rodinka spolu nastavujem Content plán a starám o to, aby sme vám spolu s naším tímom prinášali tie najlepšie témy z oblasti rodičovstva, a to čo najviac do hĺbky. V súčasnosti sa venujem copywritingu (písaniu a prednáškam) a štúdiu taoistickej medicíny. Vo voľnom čase cvičím jógu a čchi kung.

Janka Hogh

Janka Hogh

Zdravotná sestra a marketingová manažérka Rodinka-spolu.sk

Vyštudovala som vysokú školu ako zdravotná sestra. Po škole som sa zamestnala na klinike estetickej medicíny ako sestra, a zároveň som mala na starosti aj marketingové aktivity kliniky. Pracovala som aj na klinike pediatrickej anestéziológie a intenzívnej medicíny, a to ako anesteziologická sestra. V súčasnosti som aj šéfredaktorkou magazínu Rodinka spolu. Rada trávim voľný čas v prírode. Dlhé prechádzky, turistika, ale aj lyžovanie sú mojou radosťou. Taktiež som veľmi spoločenská a rada spoznávam nových ľudí.

Miriam Jenčová

Miriam Jenčová

Webdizajnér a technická stránka webu Rodinka-spolu.sk

V súčasnosti som webdizajnérkou magazínu Rodinka spolu. Starám sa o technickú stránku nášho webu a o to, aby všetko na webe fungovalo tak, ako má. Vyštudovala som Žurnalistiku, som šťastne vydatá a mojou veľkou vášňou je fotografovanie.