Prinášame vám aktuálne témy z oblasti rodičovstva

Naša virtuálna „rodinka“ pre vás s láskou založila online magazín o rodičovstve – Rodinka spolu. Tieto stránky pomáhajú budúcim a súčasným mamičkám a oteckom šťastne preplávať životom od začiatku partnerského vzťahu, cez narodenie dieťatka, až po bežný spoločný život.

Prinášame vám aktuálne trendy z oblasti rodičovstva, tehotenstva a vzťahov. Okrem toho pre vás hľadáme aj zaujímavé voľnočasové informácie či fakty ohľadom zdravej výživy, financií a cestovania. A to všetko prehľadne na jednom mieste.

Náš tím sa skladá z mamičiek, oteckov, lekárov a zdravotnej sestry.

Náš tím

Roland Vojkovský

Roland Vojkovský

CEO magazínu Rodinka spolu a otecko

S nápadom založiť magazín pre moderné mamičky a oteckov som prišiel na rodinnej dovolenke, keď moja dcérka nemala ešte ani rôčik. Pri hľadaní informácií ohľadom zdravia a výchovy sme si s manželkou všimli prekvapivo nízke zastúpenie kvalitných informácií o rodičovstve a vzťahoch vo vodách slovenského internetu. Preto sme zozbierali odborníkov z danej oblasti a vytvorili magazín Rodinka spolu. Okrem neho vediem ešte SEO agentúru Increaseo.sk. Vo svojom voľnom čase rád cvičím, chodím na výlety do prírody a venujem sa svojej milovanej rodinke.

Danka Šoporová

Danka Šoporová

Copywriterka a mamička

Pre magazín Rodinka spolu začínam písať po viac než desiatich rokoch pôsobenia v slovenských médiách. Tejto príležitosti som sa ako maminka sedemročného dievčatka veľmi potešila. Nie je nad to písať o témach, s ktorými máte neúrekom vlastných skúseností. Hoci som vyštudovala Manažment kultúry a turizmu na UKF v Nitre, s istotou viem povedať, že práve v písaní som sa našla. Zrejme tomu už desiatky rokov vopred nasvedčovali moje spokojné noci so šlabikárom pod vankúšom. :o) Písanie vnímam nielen ako prácu, ale zároveň i obľúbenú voľnočasovú aktivitu. Pre mňa ide jednoznačne o jeden z najúčinnejších filtrov emócií. Ak nesedím pri počítači, zaručene ma nájdete v prírode, na koncerte, hrať ping pong, alebo čítať si knihu v mojej obľúbenej soľnej jaskyni, prípadne antikvariáte.

Táňa Branišová

Táňa Branišová

Redaktorka, editorka a čerstvá mamička

Vyštudovala som geografiu a cestovanie napĺňalo podstatú časť môjho života. Zážitky z ciest som chcela preniesť bližšie k ľuďom, a tak som vytvorila blog, vďaka ktorému som sa naučila veľa o online marketingu. Minulý rok sa mi narodil syn, cestovanie išlo do úzadia a začala som sa viac zaujímať o témy tehotenstva a rodičovstva, čo ma priviedlo až k magazínu Rodinka spolu, kde editujem články iných autoriek, vyhľadávam affiliate spolupráce a starám sa o linkbuilding webu.

Denisa Štefunková

Denisa Štefunková

Head of Content

Pre magazín Rodinka spolu nastavujem Content plán a starám o to, aby sme vám spolu s naším tímom prinášali tie najlepšie témy z oblasti rodičovstva, a to čo najviac do hĺbky. V súčasnosti sa venujem copywritingu (písaniu a prednáškam) a štúdiu taoistickej medicíny. Vo voľnom čase cvičím jógu a čchi kung.

Janka Hogh

Janka Hogh

Zdravotná sestra a marketingová manažérka Rodinka-spolu.sk

Vyštudovala som vysokú školu ako zdravotná sestra. Po škole som sa zamestnala na klinike estetickej medicíny ako sestra, a zároveň som mala na starosti aj marketingové aktivity kliniky. Pracovala som aj na klinike pediatrickej anestéziológie a intenzívnej medicíny, a to ako anesteziologická sestra. V súčasnosti som aj šéfredaktorkou magazínu Rodinka spolu. Rada trávim voľný čas v prírode. Dlhé prechádzky, turistika, ale aj lyžovanie sú mojou radosťou. Taktiež som veľmi spoločenská a rada spoznávam nových ľudí.

Miriam Jenčová

Miriam Jenčová

Webdizajnér a technická stránka webu Rodinka-spolu.sk

V súčasnosti som webdizajnérkou magazínu Rodinka spolu. Starám sa o technickú stránku nášho webu a o to, aby všetko na webe fungovalo tak, ako má. Vyštudovala som Žurnalistiku, som šťastne vydatá a mojou veľkou vášňou je fotografovanie.