Hľadáte dokonalý darček pre vašich blízkych? Chcete ich potešiť jedinečným šperkom svetovej značky? Stavte na Pandoru, ktorú si obľúbili ženy po celom svete.

Pandora ako vianočný darček

Vianoce sú čarovné obdobie plné pohody, radosti a rodiny. Neodmysliteľnou súčasťou sú aj rôzne darčeky, ktoré milovaným pripomenú, že na nich myslíte. Aký šperk Pandora však na Vianoce vybrať? Siahnite po motívoch zimy ako sú snehové vločky, žiarivé hviezdy či hlboká modrá farba. V každej vianočnej kolekcii Pandora nájdete aj typické vianočné korálky so stromčekom či darčekmi. Nechýbajú ani rozprávkové postavičky Disney vo vianočnom šate. Nič nepokazíte ani krásnym ochranným symbolom v podobe strážneho anjela alebo anjelských krídel.

Originálny narodeninový darček

Narodeniny sú jedinečný okamih v živote každého človeka. Šperk Pandora na narodeniny by preto mal mať pre obdarovanú špeciálny význam. V ponuke nájdete široký sortiment symbolických šperkov, ktoré ju budú vystihovať. Vybrať môžete narodeninové korálky, šperk so znamením zverokruhu alebo farebným kamienkom podľa mesiaca narodenia. Krásnym darčekom k okrúhlym narodeninám môže byť aj náramok Pandora so špeciálnou klubovou korálkou. Tá obsahuje drobný diamant, ktorý pridá na výnimočnosti, a vygravírovaný aktuálny rok.

Pandora na MDŽ

Vyjadrite ženám vo vašom živote úctu a vďaku za všetko, čo pre vás robia. Ak už Pandora náramok vlastnia, siahnite po obľúbených symbolických korálkach. Poprajte im šťastie štvorlístkom, pripomeňte rodinné putá stromom rodiny, ukážte lásku srdiečkom alebo darujte kvet, ktorý nikdy im nezvädne. Darovať môžete aj zladený set jemných šperkov. Najobľúbenejšie sú súpravy náušníc a náhrdelníka. Doplniť môžete aj ozdobný retiazkový náramok či prsteň s rovnakým dizajnom.

Valentínsky šperk

Deň svätého Valentína je ideálna príležitosť na záplavu romantiky. Pandora na Valentína by sa preto nemala zaobísť bez srdiečok, romantickej ružovej a vášnivej červenej farby. Tie k tomuto dňu jednoducho patria. V ponuke značky Pandora nájdete srdiečka v akejkoľvek podobe. Skúste si pozrieť praktické napichovacie náušnice, obľúbené náhrdelníky alebo zvoľte klasiku v podobe náramku či korálky Pandora.

Pandora náramok v darčekovej krabičke

Zdroj: sofia.sk

Darček k promócií

Promócia je zavŕšenie tvrdého úsilia a práce počas štúdia, ktoré si zaslúži milú pamiatku. Pandora na promócie je skvelý darček. Ak obdarovaná ešte nenosí Pandora náramok, máte ideálnu príležitosť jej ho kúpiť. Na ďalšie sviatky tak uľahčíte hľadanie darčeka aj sami sebe. Ak náramok už má, poobzerajte sa po tematických korálkach s motívom sovy, kníh či promočnej čiapky. Tieto kúsky Pandora často vyrába rovno aj s vygravírovaným aktuálnym rokom. Vhodný je aj symbol profesie, ktorá obdarovanú po vyštudovaní čaká.

Z lásky pre mamu

Len ťažko sa dá opísať vzťah medzi matkou a dieťaťom. Slovo mama vám pripomenie lásku, nekonečnú obetavosť a vždy otvorenú náruč. Poďakujte vašej mame za život, to najvzácnejšie čo máte, jedinečným šperkom Pandora. Zvoliť môžete z ponuky korálok s rodinnými symbolmi a nápismi, ktoré jej vás vždy pripomenú. Nájdete dokonca aj dvojité korálky, ktoré spolu tvoria celok ale dajú sa rozdeliť. Jednu časť darujte mame a druhú si necháte ako pripomienku krásneho puta medzi vami. Určite sa však poteší aj elegantnému náhrdelníku či náušniciam.

 

Pri výbere vždy myslite najmä na štýl a vkus obdarovanej. Veľa vám napovie jej šatník a šperky, ktoré už vlastní. Nech sa už potom rozhodnete pre akýkoľvek motív, šperk Pandora bude vždy krásnym symbolickým darčekom, ktorým nič nepokazíte.