Hľadáte inšpiráciu na darček pre vášho manžela? Je jedno, či má narodeniny, meniny, alebo slávite deň otcov či výročie vašej svadby. Prezreli sme všetky možné ponuky pre pánov a vybrali z nich také, ktoré si určite nájdu svoje využitie.

8 tipov na darčeky pre manžela

Ani vy už niekedy neviete, čo by sa vášmu mužovi páčilo? Zdá sa vám, že už má snáď všetko? Možno práve v tomto článku nájdete riešenie vášho problému. Prinášame vám 8 vecí, ktorými môžete obdarovať svojho manžela. Veríme, že si z našej ponuky isto vyberiete.

Alkohol

Muži si radi vypijú, no kvalitný alkohol isto nemajú každý týždeň. Čo takto potešiť svojho muža kvalitnou whiskey či rumom? Prípadne, ak má rád pivo, môžete mu kúpiť nejakú sadu rôznych výberoviek.

NÁŠ TIP: Má manžel rád gin, prípadne rôzne alkoholické miešané drinky? V tom prípade mu môžete kúpiť ružový gin, ktorý sa destiluje z ružových grepov. Dajú sa z neho robiť výborné kokteily, no perfektný je aj v kombinácii so sódou či s tonikom.

Oblečenie

Vieme, že ponožky sa dávajú väčšinou až na Vianoce, ale na čo čakať? Dnes už viete zohnať toľko rôznych motívov. Ak má rád napríklad Star Wars, môžete mu kúpiť ponožky aj s trenírkami. Isto sa poteší.

Zaujímavým a veľmi praktickým darčekom môže byť aj pyžamo, košele či tričká. Ak sa viete trafiť do jeho veľkosti, kľudne mu môžete kúpiť niečo na seba. Mnoho mužov sa len poteší. Najmä, ak sa trafíte do ich vkusu.

Športové doplnky

Je váš manžel vášnivým športovcom? Rád beháva a každý víkend si zájde aj do posilňovne? Možno by sa mu hodili nové bežecké tenisky či rôzne športové potreby. Nesťažoval sa náhodou, že jeho cyklistické tričko je už staré a zišiel by sa mu nový bicykel?

Pri aktívnom mužovi máte na výber naozaj z množstva športových možností. Či už mu kúpite oblečenie alebo permanentku do fitka, prípadne bicykel či závažia, isto sa poteší.

Smart hodinky

Je váš manžel nadšenec elektroniky? Čo takto kúpiť mu napríklad na narodeniny nejaké pekné inteligentné hodinky? Najlepšie také, ktoré majú veľa funkcií. Možno si teraz spomeniete, že po nejakých pozeral. Určite sa poteší, ak uvidí, že ste si všimli jeho záujem o smart technológie a že ho v nich podporujete.

Peňaženka

Všimli ste si, že váš muž nosí už niekoľko rokov rovnakú peňaženku? Ako asi vyzerá? Ešte sa nerozpadla? Možno by ste sa čudovali, ale aj takéto maličkosti vedia potešiť. Sám by si ju možno ani nekúpil, ale ak od vás dostane nejakú kvalitnú koženú peňaženku, nepohrdne ňou, ba naopak.

Manžetové gombíky či kravatu

Nosí váš muž často oblek? Ak to patrí k jeho práci, prípadne chodíte často medzi ľudí a oslavy sú u vás na dennom poriadku, môžete mu kúpiť peknú kravatu, motýlika či manžetové gombíky. Výborným darčekom sú aj sety pre pánov, kde ich máte pokope a väčšinou sú k dispozícií aj vo veľmi štýlovom balení.

Adrenalínový zážitok

Väčšina mužov má rado adrenalín. Čo takto kúpiť mu poukaz na adrenalínový zážitok? Ak ho zaujímajú zoskoky padákom či bungee jumping, isto sa takému poukazu poteší. Zaujímavým darčekom môže byť aj simulátor voľného pádu či jazda na Ferrari alebo Lamborghini.

Zaujímavý kurz

Ak posledné si povieme o zaujímavej ponuke kurzov, v ktorých si každý nájde to svoje. Ak rád fotí, môžete mu kúpiť fotografický kurz, v ktorom sa naučí rôzne druhy fotografovania. Ak je vášnivý kávičkár, v baristickom kurze si príde na svoje. Niektoré kurzy sa dajú robiť aj z pohodlia domova, ide len o to, koľko má váš muž času a či bude vedieť niektorý z kurzov využiť.

Dúfame, že sme vás našimi ôsmimi tipmi dostatočne inšpirovali. Každý z nás je iný, no vždy sa nájde niečo, čím ho môžete obdarovať a čomu sa poteší.

Tip: Ďalšie inšpirácie na darčeky nájdete na ÚžasnéDarčeky.sk