Sedací vak – poslúži na sedenie a ako ochrana pri lezení batoliat

Sedací vak v obchodu JUKKI nájdete pod názvom detský puf. Ide o vak, ktorý je mäkučký a po stránke dizajnu tak dokonalý, že poslúži aj ako dekorácia. Sedacie vaky s puf efektom sú potiahnuté zamatom. Tento na dotyk príjemný materiál sa ľahko udržiava. Sedací vak JUKKI má poťah snímateľný, takže ho môžete prať. Vak je ľahký, no zároveň dostatočne stabilný, aby bol ideálny na sedenie a ochranu, keď začne dieťatko liezť. Vnútro sedacích vakov tvoria polyesterové guľôčky. Vak spĺňa štandardy bezpečnosti a zdravotnej neškodnosti.

Sedacie vaky značky JUKKI ponúka obchod v pastelových odtieňoch ako je zelená, hnedá, béžová alebo červená. Univerzálna je farba okrová a sivá. Sedacie vaky si iste zaslúžia vašu pozornosť – oceníte jedinečné vlastnosti sedacieho vaku a tiež krásny vzhľad. Ktoré ďalšie pomôcky obchod JUKKI ponúka skladom?

Spací vak – dieťa sa bude cítiť v bezpečí a rýchlo zaspí

Nielen sedací vak je pomôcka, ktorá stojí v obchod JUKKI za povšimnutie. Pre novorodencov pripravil obchod pestrú ponuku doplnkov na spanie. Jedným z nich je spací vak. Spací vak ovinie telo bábätka, ktoré sa vďaka nemu bude cítiť pohodlne a rýchlo zaspí.

Spací vak je ušitý zo 100 % bavlny a jemný k detskej pokožke. Okolo vaku je všitý zips, takže počas prebaľovania nemusíte dieťatko prácne vyzliekať. Vak vytvorí v postieľke ideálne miesto pre ničím nerušený spánok. Mottom obchodu JUKKI je „Podporujeme super rodičov“ a dodáva „Chceme vám pomôcť pri starostlivosti o bábätko, a preto sa snažíme, aby všetky naše produkty boli kvalitné, bezpečné a komfortné“.

Detská zavinovačka – multifunkčná pomôcka pre pohodlie detí i rodičov

Podobne ako vak na spanie, môže i zavinovačka slúžiť na oddych bábätka. Okrem toho sa dá použiť ako prebaľovacia podložka, vložka do kočíka, pomôcka na prenášanie dieťatka a nahradí prikrývku. Vyberte si vzdušnú mušelínovú zavinovačku alebo zavinovačku z bavlny, ktorá príjemne hreje. Tieto textílie sú antialergické a pre deti ideálne. Kúpte zavinovačku, vak alebo iné pomôcky z obchodu JUKKI a jednoducho ich skombinujete vďaka dizajnu, ktorý k sebe ladí.

Hniezdo pre bábätká – poslúži ako prenosná postieľka alebo výplň kočíka

Medzi veľmi obľúbené detské potreby v obchode JUKKI patria hniezda pre bábätká. V prevedení XXL sú výška a tvar zavinovačky určené od narodenia až do veku 18 mesiacov. Hniezda môžu nahradiť postieľku, keďže je ich možné uložiť na posteľ rodičov, na gauč alebo koberec. Tento produkt je ideálny pre bábätká, ktoré horšie zaspávajú a potrebujú okolo seba cítiť obmedzený priestor. Oproti konkurencii má obchod JUKKI veľkú výhodu v tom, že predávaný sortiment aj vyrába. JUKKI vďaka tomuto konceptu ponúka kvalitný tovar za skvelé ceny.

Mantinely do postieľky – zaručia pokojný spánok dieťatka i rodičov

V detskej postieľke je nutné vytvoriť pohodlný i bezpečný priestor. Pre vytvorenie takéhoto priestoru môžete využiť už spomínaný spací vak, posteľnú bielizeň a mantinely. V obchode JUKKI mantinely nájdete tak, že si necháte zobraziť viac položiek kategórie detská izbička. Mantinely sa jednoducho pripevňujú na priečky postieľky a vytvoria nielen bezpečnú, ale aj priedušnú bariéru medzi priečkami postieľky a bábätkom. Podobnú funkciu má tiež iný typ produktov JUKKI – valce a vrkoče. Podľa zákazníkov JUKKI sú najkrajšími motívmi mantinelov biela farba v kombinácii s potlačou balónikov, kvietkov a bodiek.

Hracie podložky – pohodlný oddych, bezpečné lezenie a hranie

Spomedzi produktov JUKKI sme na záver vybrali hracie podložky. Podložky JUKKI nájdete v ponuke v rozmanitých farbách – nechýba biela, čierna, modrá, červená a tiež podložky s potlačou kvetiniek, zvieratiek či iných detských motívov. Však rozmanitosť a farebnosť do detskej výbavy patria. Pri výbere podložky od JUKKI si iste všimnete, že výber materiálov obchod nepodcenil. Podložky sú mäkké, dobre izolujú chlad od zeme, jednoducho sa čistia a sú antialergické.

Ako ste spokojní s našim výberom? Ak vám v zozname niečo chýba, preskúmajte ponuku obchodu JUKKI a objavíte v nej oveľa viac, než len detské potreby. JUKKI zaradil do ponuky veľa perfektných pomôcok aj pre mamičky. Nakupujte kvalitné veci za výborné ceny a so zárukou bezpečnosti i pohodlia.